#2016-02-09 19:56:51 

Leokadia

Użytkownik

Witajcie. Swoje pytanie kieruję do studentów ostatniego roku studiów – czy piszecie samodzielnie swoją pracę dyplomową, czy tez korzystacie z jakiejś pomocy, np. firmy zajmującej się pisaniem tego typu prac?
#2016-02-09 20:45:36 

Król Lir

Użytkownik

Ja jestem na piątym roku politologii i jeszcze nie zacząłem pisac swojej pracy magisterskiej. Jest jeszcze dużo czasu. A jak będę musiał przynieść gotowy wstęp albo pierwszy rozdział, to zwrócę się do kogoś o pomoc. Może ktoś ze znajomych mi pomoże za odpowiednią opłatą.
#2016-02-09 23:22:59 

Kleopatka

Użytkownik

ale masz lekki stosunek do poważnej kwestii, jaką jest napisanie pracy dyplomowej. ja też jeszcze nie zaczęłam pisac, ale został już tylko jeden semestr studiów i myślę, że to najwyższy czas, by rozpocząć pisanie. oczywiście mam zamiar pisać sama, a nie liczyć na czyjąs pomoc.
#2016-02-10 01:56:21 

voobar

Użytkownik

Ja już zacząłem pisać, ale cięzko mi to idzie. Nie dość, że mam problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów, to jeszcze nie mogę znaleźć czasu, by spokojnie usiąść i zająć się tylko pisaniem. Jest tak dużo innych obowiązków – praca wieczorami w barze, sesja i obowiązki domowe. Myślę, żeby skorzystać z pomocy firmy, która profesjonalnie zajmuje się pisaniem prac magisterskich. Na rynku działa wiele takich firm. Oferują nie tylko pisanie, ale również sprawdzanie i korektę prac.
#2016-02-10 04:04:26 

Leokadia

Użytkownik

No ja własnie nie wiem, czy powierzyć napisanie całej pracy specjalistycznej firmie. Może lepiej zlecić jej tylko napisanie fragmentów?
#2016-02-10 05:49:18 

Kleopatka

Użytkownik

nie wiem, czy to dobry pomysł. ale jeśli już, to lepiej, żeby napisali za ciebie tylko częśc pracy, a nie całą. w końcu to ty podpisujesz się pod tą pracą, a nie firma.
#2016-02-10 06:06:15 

voobar

Użytkownik

A ja myślę, że pomoc kogoś z zewnątrz bardzo się przyda. Jeśli czujesz się na siłach, żeby napisac chociaż część swojej pracy, to mysle, że powinnaś spróbować. Firmie możesz zlecić na początek przygotowanie wstępu i zakonczenia albo spisu treści i bibliografii. To może być punkt wyjścia do samodzielnego pisania.
#2016-02-10 08:50:43 

Król Lir

Użytkownik

A ja nie chcę angażować żadnej zewnętrznej firmy. Mysle, że koledzy pomoga mi w potrzebie.
#2016-02-10 10:24:34 

voobar

Użytkownik

Koledzy mogą Cię wystawić, a profesjonalna firma tego nie zrobi. Poza tym specjaliści od pisania prac zapewne lepiej się na tym znają niż twoi koledzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015