#2016-02-09 06:27:04 

MamusiaOli

Użytkownik

Cześć. Mieszkamy z mężem od roku w Toruniu. Oboje pracujemy do późna, więc nie zostaje nam niestety wiele czasu na atrakcje. Czasem wychodzimy na spacer czy kolację. Nie zdążyliśmy jednak jeszcze zwiedzić dokładnie miasta. Wczoraj dowiedziałam się, że moi rodzice postanowili nas za tydzień odwiedzić. Chciałabym ich oprowadzić po Toruniu, ale nie wiem jakie zabytki warto im pokazać. Pomocy! Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
#2016-02-09 08:58:55 

Herflick

Użytkownik

Cześć. Spokojnie, Toruń to tak wspaniałe miejsce, że każdy zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Wystarczy zabrać rodziców na starówkę i spacer nad Wisłą i będą zachwyceni. Architektura tego miasta zapiera dech w piersi, a pierniczki smakują każdemu.
#2016-02-09 10:55:59 

Fryna

Użytkownik

Hej. Proponuję ci wejść na stronę świetnego biura przewodników, gdzie mają wypisane wszystkie ważne zabytki. Podsyłam link http://zwiedzajtorun.pl/zabytki/. Jak sobie to poczytasz, to będziesz co nieco wiedzieć. Swoją drogą warto skorzystać z ich pomocy, bo są w tym świetni. Może zrób rodzicom taką niespodziankę i wynajmij im profesjonalistę, który pokaże im najfajniejsze miejsca w mieście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015