#2016-02-03 00:54:52 

MamusiaOli

Użytkownik

Czesc, niestety zniszczyłam ostatnio tapicerkę i koniecznie musze ją wymienic. Myslałąm o nowym samochodzie, ale niestety nie stać mnie na nowy. W sumie moje auto nie jest stare, wiec nie chciałbym się go pozbywac :) Podpowiecie cokolwiek?
#2016-02-03 03:27:02 

Herflick

Użytkownik

Dobry tapicer to na pewno http://www.arttap.com.pl/tapicerstwo-samochodowe. Moja siostra wymianiała tam tapicerkę i wcale nie zapłaciła dużo. Jakość jest według mnie swietna, dlatego proponuje sprawdzić tą ofertę.
#2016-02-03 06:08:10 

MamusiaOli

Użytkownik

Dzieki wielkie za polecenie konkretnej firmy. Mam nadzieje, że koszty mojej tapicerki ni będą zbyt wysokie.
#2016-02-03 07:27:16 

admin

Użytkownik

Polecam się na przyszłość :) Żeby dowiedzieć się czegoś na temat kosztów najlepiej skontaktować się z firmą. Możesz ją odwiedzić lub wysłać maila z podstawowymi informacjami, a otrzymasz wstepną wycenę. Koszty mogą być różne. Wiele zależy od Twoich decyzji :) Nie są to kierownice ze skóry, która raczej w każdym samochodzie jest podobna.
#2016-02-03 07:54:51 

MamusiaOli

Użytkownik

Tak też myślałam. Chyba najlepiej będzie odwiedzić zakład i poprosić o zrobienie wyceny. A może polecicie jeszcze jakieś jedno miejsce, gdzie mogłabym uzyskać konkurencyjną ofertę.
#2016-02-03 08:29:55 

Herflick

Użytkownik

Wiesz mi, że lepszej oferty nie uda Ci się znaleźć. Moja siostra zrobiła bardzo dokładną analizę nim się zdecydowała na konkretny podmiot. W tym przypadku stosunek jakości do ceny był bezkonkurencyjny, dlatego wybrała właśnie ten zakład tapicerski.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015