#2016-02-01 00:55:02 

cichociemny

Użytkownik

Witam. Od pewnego czasu chodzi za mną chęć zmian i chciałbym inaczej urządzić swoje mieszkanie. Rozmawiałem o tym z resztą familii i jest całkowicie za i wspólnie ustaliśmy, że chcemy meble w trochę nietypowym stylu, otóż kolonialnym ;) Marzy nam się urządzić chociaż jeden pokój w tym stylu, znacie sprawdzone firmy, które oferują w sprzedaży takie meble?
#2016-02-01 02:39:44 

Kleopatka

Użytkownik

Hej ;) Nie kojarzyłam tego stylu, ale już nadrobiłam i mi w wujku google wyskoczyło mnóstwo aranżacji ;) Musze Ci powiedzieć, że to bardzo klimatyczny styl i po prostu wspaniały pomysł na urządzadzenie ;) Bardzo bym chciała mieć taki pokój u siebie, a powiedz mi skąd pomysł na taki styl?
#2016-02-01 05:05:05 

cichociemny

Użytkownik

Planuję otworzyć prywatny gabinet i organizować konsultacje diagnostyczne. Myślę, że tak urządzona przestrzeń bardzo dobrze wpłynęłaby na komfort pracy i ogólny odbiór przez klientów z zewnątrz ;)
#2016-02-01 05:45:18 

de_sade

Użytkownik

Miałem wielką przyjemność zamawiać meble tego typu stąd: http://mebleramadan.pl/meble-kolonialne znajdziesz tam meble kolonialne o rozmaitym typie i zdecydownie uda Ci się coś znaleźć dla siebie ;) Od siebie dodam, że firma jest pewna bo nie raz u nich zamawiałem i są doskonałym przykładem na to, jak firma potrafi doskonale dostosować się do potrzeb konsumenta ;)
#2016-02-01 08:36:11 

cichociemny

Użytkownik

Bardzo interesujące ;) Nie znałem wcześniej tego sklepu, a faktycznie mają pięknej jakości meble. Trafiłem również na ich oferty komód o tutaj: http://mebleramadan.pl/meble-kolonialne/komody i chyba najbardziej nam się podobają z ich całego asortymentu ;) Mają coś w sobie… w tym linku pokazana jest ich cała oferta komód i już jesteśmy przekonani, że zamówimy meble właśnie u nich, bo nigdzie tak pięknych nie widzieliśmy ;)
#2016-02-01 09:00:38 

de_sade

Użytkownik

Miło mi czytać, że pomogłem ;) Owocnych zakupów i powodzenia w późniejszym urządzaniu. Mam nadzieję, że Państwa pomysł z gabinetem okaże się dużym sukcesem ;)
#2016-02-01 10:19:07 

cichociemny

Użytkownik

ównież pozdrawiam i wraz z rodziną bardzo dziękujemy za cenne wskazówki i adres sklepu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015