#2016-01-21 04:03:54 

GamerWill

Użytkownik

W czasie ostatniego okresu letniego udało mi się zniszczyć kilka domowych noży podczas prac na mojej działce. Niby proste czynności do wykonania, ale jednak noże nie dały radę. Czas na profesjonalny sprzęt, który może wytrzymać większy nacisk niż zwykły nóż kuchenny. Co i gdzie polecacie.
#2016-01-21 06:48:07 

Kleopatka

Użytkownik

Jeśli chodzi o zakupy to zdecydowanie polecam sklep www.taniemilitaria.pl, gdzie mają naprawdę bardzo szeroką ofertę. Ja kupiłem tam ostatnio kilka produktów i zrobiłem to naprawdę tanio.
#2016-01-21 07:11:29 

Król Lir

Użytkownik

Na działce możesz się spokojnie posługiwać nożem Rambo. Jest to naprawdę bardzo mocny nóż, który pokona wiele przeszków i wykona wiele nacięć. Kupisz go w sklepie, o którym wspomniała koleżanka. Nóż powinien posłużyć ci jeszcze przez bardzo długie lata. Nie tak łatwo go zniszczyć, chociaż wielu dało mu bardzo duży wycisk.
#2016-01-21 08:13:21 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Ciekawi mnie co ty tymi nożami na działce robiłeś, że aż tyle noży nie dało rady wyjść z twojej ręki cało? Może chciałeś nimi ścinać drzewa albo inne tego rodzaju prace. Takich prac nie uda się zrealizować nawet najlepszemu sprzętowi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015