#2016-01-18 20:22:16 

Herflick

Użytkownik

Witam wszystkich podróżników. Za miesiąc wybieram się do stolicy Szwecji i zapewne trochę tam zabawię. Bardzo chciałbym dobrze spożytkować czas wyjazdu dlatego chciałbym zapytac tych którzy wiedza co nieco o tym pieknym miescie co koniecznie trzeba tam zwiedzic?
#2016-01-18 23:05:50 

MamusiaOli

Użytkownik

Sztokholm to piękne miasto, jak każde z tych niezniszczonych przez wojnę. Koniecznie odwiedź Slussen, Gamla Stan i Zamek Królewski. Z centrum możesz złapać autobus, który jeździ na Drottningholm – czyli do zamku królowej. Urbanizacja robi wrażenie, a takiego gwaru i rozmachu jak tam panuje próżno szukać w Polsce. Z minusów to jest sporo niebezpiecznych dzielnic, do których lepiej żebyś się nie zapuszczal no i jak dla mnie stanowczo tam za zimno. Udanej podróży i trzymaj się ciepło.
#2016-01-19 01:26:55 

Herflick

Użytkownik

Te nazwy nic mi nie mówią i czuję się trochę bardziej skołowany niż szukając informacji w Internecie :).
#2016-01-19 04:21:39 

Casandra15

Użytkownik

Spraw sobie przewodnik. Ale nie jakiś w pdfie tylko tradycyjny papierowy z którym będziesz mógł się wybrać na spacer po mieście. Sztokholm do małych miast nie należy i znajdziesz taki w każdej księgarni podróżniczej albo w internecie.
#2016-01-19 05:30:16 

Leokadia

Użytkownik

Dawno temu byłam w Sztokholmie i wieżdżałam windą na taki budynek w kształcie duzej bialej kuli. Fajny jest stamtad widok. Podobała mi się jeszcze starówka i ich parlament.
#2016-01-19 07:15:57 

Herflick

Użytkownik

Pochodzę z malej miescini na poludniu Polski i raczej nie ma u nas ksiegarni podrozniczych znalazlem cos na tej stronie http://triptelnik.pl/, ktoś może coś tam zamawiał i może się wypowiedzieć czy warto?
#2016-01-19 07:26:25 

voobar

Użytkownik

Hej. Podobnie jak Ty pochodze z malej wioseczki i po przewodniki musialbym jezdzic ponad 100 km, dlatego zawsze kupuje w internecie. A triptelnik jest spoko. Fajne ceny i szybka wysylka no i co najwazniejsze duzo nowosci, wiec przewodnik na pewno bedziesz mial aktualny. Kiedys kupilem przewodnik po Budapeszcie w antykwariacie i podczas zwiedzania okazało się że conajmniej 3 pomniki i pare budynków których szukałem nie ma już od ponad 10 lat...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015