#2016-01-15 09:13:41 

Fryna

Użytkownik

Cześć, cześć! :) Będę jechać niedługo do Polski do rodziców w odwiedziny. Na co dzień mieszkam w Szkocji, więc planowałam najpierw polecieć samolotem do Berlina (obawiam się sytuacji w Calais, stąd decyzja), a potem z Berlina jakoś się dostać do Poznania. Rodzice niestety nie posiadają auta, więc ich pomoc nie wchodzi w grę, a pociągów też wolałabym uniknąć ze względu na przykre doświadczenia (zostałam raz okradziona). No i co teraz? :) Jacyś kierowcy, którzy byliby na tyle mili, by mnie zabrać ze sobą?
#2016-01-15 10:24:54 

lastwoman

Użytkownik

Na twoim miejscu bym kogoś w Polsce znalazła, bo z Niemcem to się ani dogadać, ani nic :P i więcej wykasuje na pewno.
#2016-01-15 12:11:00 

Casandra15

Użytkownik

To ja może zareklamuję RabbitTrans Świebodzin, zajmują się zawodowo przewozem ludzi z Polski do Niemiec, ceny też bardzo „polskie”, więc narzekać nie będziesz :) dodatkowo można załapać się na ciekawe promocje: http://przewozy.rabbittrans.pl/promocje (to link do ich strony, poczytaj sobie). Hehe, nie, nie jestem ich pracownikiem, ale jeździłam już z nimi wieeele razy i kiedyś zdarzyło mi się, że zgubiłam w mieście portfel, to ogólnie byłam zaskoczona, że tak miło można sobie porozmawiać, nawet mi pan kierowca pomagał w poszukiwaniu zguby, choć niestety nic z tego nie wyszło :(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015