#2016-01-05 05:38:34 

voobar

Użytkownik

Hej wszystkim! Szukam pomysłu na wakacje 2016, chyba nawet zaszaleję i zafunduję sobie z żoną all inclusive. W tamtym roku byliśmy w Egipcie, bardzo nam się podobało, wiedzieliśmy mniej więcej czego się spodziewać. Teraz chyba celujemy w Hiszpanie lub Grecję. Może się wypowiedzieć ktoś, kto brał udział w wyjazdach zorganizowanych w tamtym roku?
#2016-01-05 07:00:45 

UlaKowalska

Użytkownik

Oh wakacje, wakacje, cały rok człowiek na was czeka. My z mężem i synem latem 2016 na wczasy pojedziemy chyba tylko na kilka dni, będzie to dla nas zasłużoną nagrodą za ciężką pracę, która teraz spadła nam na głowę :P remont całego domu przed nami... także chcemy pojechać do Hiszpanii, może Walencja? Dołączam się do postu poprzednika :)
#2016-01-05 08:17:36 

GamerWill

Użytkownik

Jeśli chodzi o kontynent, to Hiszpania ma wiele dobrych miejscówek, koło Barcelony są kurorty, no i południe Walencja, Malaga, wszędzie znajdziecie oferty, wiadomo, że z cenami może być różnie. Ja osobiście spędziłem w tamtym roku wakacje na Wyspach Kanaryjskich 2016 to dla mnie będzie rok z innymi wyspami - Majorką lub Minorką. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd nie w ścisłym sezonie, ale po lub przed, to znajdziecie fajne oferty, ja tak właśnie robię. To może być początek września na przykład, nawet z dzieckiem można, no bo w szkole jeszcze nie będzie miało dużych zaległości.
#2016-01-05 11:08:21 

Casandra15

Użytkownik

Wyspy Kanaryjskie mają swoje plusy i minusy, ale jeśli już chcecie zaszaleć i wybrać się do Hiszpanii, to też polecam właśnie Kanaryjskie ;) Natura jest tam fajna, nie znajdziecie takiej nigdzie indziej. Walencja to też super wybór, ale jeśli liczycie na wypoczynek, plażę i palemki to zobaczcie sobie oferty z wysp ;)
#2016-01-05 13:06:26 

voobar

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi, faktycznie zupełnie zapomnieliśmy o Kanaryjskich, bo znajomi nam tak Walencję polecali. Jeszcze mamy trochę czasu zanim się zdecydujemy, więc znając moją żonę będziemy szczegółowo się każdej ofercie przyglądać. W sumie jeśli chodzi o palemki i plaże to już mieliśmy taki wyjazd właśnie do Egiptu, teraz chcieliśmy też trochę pozwiedzać no i zobaczyć coś czego nigdzie indziej nie zobaczymy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015